Team Schiedam

 


Leon IJzerloo
Managing Director
+31 (0)10-2382881
Lijzerloo@garfield.nl

   

Edwin Sjoukes
Manager Productie
+31 (0)10-2382896
esjoukes@garfield.nl

   

Rob de Boer
Manager Handel
+31 (0)10-2382893
rboer@garfield.nl

 

 

  

Ada van Enkhuijzen
Verkoop Isolatie
+31 (0)10-2382882
aenkhuijzen@garfield.nl


            

Sjoerd Heidinga
Verkoop Handel
+31 (0)10-2382889
sheidinga@garfield.nl

   

 Mark Nuijs
Verkoop Handel
+31 (0)10-2382887
mnuijs@garfield.nl

   

Sven Krugten
Verkoop Handel
+31 (0)10-2382886
skrugten@garfield.nl

 

 

  

Saskia Wuister
Inkoop en Verkoop Support
+31 (0)10-2382884
swuistergarfield.nl

             

Martijn van der Struijs
Verkoop Bouw
+31 (0)10-2382891
mstruijs@garfield.nl

   

Jerry Scholman
Calculatie & Werkvoorbereiding
+31 (0)10-2382890
jscholman@garfield.nl 

   

Marcel Vredenbregt
Werkvoorbereiding
+31 (0)10-2382895
mvredenbregt@garfield.nl 

   

John van der Hoek
Werkvoorbereiding
+31 (0)10-2382891
jhoek@garfield.nl

             

Farial Ramjiawan
Telefoon en Administratie
+31 (0)10-2382888
framjiawan@garfield.nl

   



Jolanda Feelders
Administratie
+31 (0)10-2382870
jfeelder@garfield.nl
facturen@garfield.nl

   

Richard de Vries
Hoofd Logistiek & Magazijn
+31 (0)10-2382876
rvries@garfield.nl

   

Davijan van Ginkel
Logistiek & Magazijn
+31 (0)10-2382875
schiedamexpeditie@garfield.nl 


Meer dan 50 enthousiaste medewerkers zijn de drijvende kracht achter onze organisatie. Wij bieden u gericht advies op maat dankzij onze jarenlange ervaring in de branche. Ons ervaren team levert uw bestellingen zo snel mogelijk en in goede kwaliteit.