Team Schiedam

Leon van IJzerloo
Managing Director
+31 (0)10-2382881
Lijzerloo@garfield.nl

            

Edwin Sjoukes
Manager Productie
+31 (0)10-2382896
esjoukes@garfield.nl

Rob de Boer
Manager Handel
+31 (0)10-2382893
rboer@garfield.nl

Sjoerd Heidinga
Verkoop Handel
+31 (0)10-2382889
sheidinga@garfield.nl

Mark Nuijs
Verkoop Handel
+31 (0)10-2382877
mnuijs@garfield.nl

Sven van Krugten
Verkoop Handel
+31 (0)10-2382886
skrugten@garfield.nl

Ada van Enkhuijzen
Verkoop Isolatie
+31 (0)10-2382882
aenkhuijzen@garfield.nl

Saskia Wuister
Inkoop en Verkoop Support
+31 (0)10-2382884
swuister@garfield.nl

Tobias Matthijssen
E-commerce
+31 (0)10-2382877
tmatthijssen@garfield.nl

Martijn van der Struijs
Verkoop Productie
+31 (0)10-2382891
mstruijs@garfield.nl

Jerry Scholman
Verkoop Productie
+31 (0)10-2382890
jscholman@garfield.nl 

Farial Ramjiawan
Front office
+31 (0)10-2382888
framjiawan@garfield.nl

Marcel Vredenbregt
Werkvoorbereiding
+31 (0)10-2382895
mvredenbregt@garfield.nl 

John van der Hoek
Werkvoorbereiding
+31 (0)10-2382891
jhoek@garfield.nl

Tim Sjoukes
Werkvoorbereiding
tsjoukes@garfield.nl

Jolanda Feelders
Administratie
+31 (0)10-2382870
jfeelders@garfield.nl
facturen@garfield.nl

Richard de Vries
Hoofd Logistiek & Magazijn
+31 (0)10-2382876
rvries@garfield.nl

Davijan van Ginkel
Logistiek & Magazijn
+31 (0)10-2382875
schiedamexpeditie@garfield.nl

Meer dan 50 enthousiaste medewerkers zijn de drijvende kracht achter onze organisatie. Wij bieden u gericht advies op maat dankzij onze jarenlange ervaring in de branche. Ons ervaren team levert uw bestellingen zo snel mogelijk en in goede kwaliteit.